>OFSETOVÁ TLAČ
OFSETOVÁ TLAČ

OFSETOVÁ TLAČ

Ofset je v súčasnosti najvyužívanejšou a najkvalitnejšou tlačiarenskou technikou. Pomocou ofsetovej tlače sa vyrábajú takmer všetky druhy tlačovín od vizitiek a hlavičkových papierov po katalógy, plagáty, kalendáre a knihy. Umožňuje plnofarebnú potlač pomocou farebného režimu 4 farieb CMYK. Sútlačou týchto farieb dosiahneme výsledný plnofarebný obraz.

Výhodou tejto tlače je vysoká rýchlosť potlače a nízka cena produktu pri vysokom náklade. Nevýhodou su drahé a zdĺhavé tlačové prípravy.
Preto nízke náklady tlačovín riešime maloformátovou digitálnou tlačou, ktorá kvalitou tlače sa doťahuje na ofset a neobsahuje žiadne tlačové prípravy, ktoré navyšujú cenu.

REKLAMNÁ TLAČ
letáky, plagáty, brožúry, katalógy, kalendáre, ponukové listy, jedálne a nápojové lístky, vstupenky (aj s perforáciou), manuály (návody na použitie), príbalové letáky, lepiace pásky s potlačou

SPOLOČENSKÁ TLAČ
pozvánky, svadobné, maturitné, promočné oznámenia, pohľadnice, novoročenky

FIREMNÁ TLAČ
vizitky, hlavičkové papiere, foldre (obaly na dokumenty), obálky s potlačou, poštové poukážky, obchodné formuláre, trhacie poznámkové bloky, samolepiace odtrhávacie bločky s potlačou, print etikety na hárkoch, menovky, adresné štítky, stravné lístky

HOSPODÁRSKE TLAČIVÁ
samoprepisovacie bloky (aj s číslovaním), poštové poukážky, obchodné formuláre,
dodacie a príjmové listy

DOPYT NA SLUŽBU

Máte záujem o využitie našich služieb?
Máte záujem o cenovú kalkuláciu?
Nie ste si istý ktorá tlač je pre vás najvhodnejšia?

NAPÍŠTE NÁM A ZODPOVIEME VŠETKY VAŠE OTÁZKY.

    KDE NÁS NÁJDETE